Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0