Series
Ratings
28
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0