Movies
Ratings
563
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0