Movies
Ratings
23
PunchRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5