Movies
Ratings
111
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0