Series
Ratings
48 Princess HoursRated ★ 2.0 Princess HoursRated ★ 2.0
 Famous PrincessesRated ★ 4.0 Famous PrincessesRated ★ 4.0
 Prosecutor PrincessRated ★ 3.0 Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
 Couple or TroubleRated ★ 4.0 Couple or TroubleRated ★ 4.0
 Angel EyesRated ★ 3.0 Angel EyesRated ★ 3.0
 Lovers in ParisRated ★ 4.0 Lovers in ParisRated ★ 4.0
 Full HouseRated ★ 4.0 Full HouseRated ★ 4.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 5.0 Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
 The Princess's ManRated ★ 4.0 The Princess's ManRated ★ 4.0
 The Slave HuntersRated ★ 3.0 The Slave HuntersRated ★ 3.0
 IRISRated ★ 4.0 IRISRated ★ 4.0
 New HeartRated ★ 4.5 New HeartRated ★ 4.5
 Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0 Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
 The MissingRated ★ 4.0 The MissingRated ★ 4.0
 Gu Family BookRated ★ 4.0 Gu Family BookRated ★ 4.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
 Empress KiRated ★ 3.0 Empress KiRated ★ 3.0