Movies
Ratings
62
TunnelRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0