Series
Ratings
21- GokusenRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0