Movies
Ratings
17
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
As OneRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0