Series
Ratings
20
Goddess of MarriageRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0