Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.0