Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5