Movies
Ratings
338
ChappieRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.5
PriestRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
AfflictedRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0