Movies
Ratings
54
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5