Series
Ratings
13
Let's EatRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0