Series
Ratings
55
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0