Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Welcome to the PunchRated ★ 3.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
From Me To YouRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Daddy Long LegsRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
You Are My PetRated ★ 1.5
ArirangRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 4.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 1.5
Like a VirginRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0