Series
Ratings
36
SignalRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0