Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.5
APT.Rated ★ 2.0
JFKRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 4.0
FelonRated ★ 3.5
Green ChairRated ★ 2.5
Aachi and SsipakRated ★ 2.5- To You From MeRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
9 SongsRated ★ 1.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 4.5
The Thin Red LineRated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0