Series
Ratings
21
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0