Movies
Ratings
1400
The Exit 8Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
CopycatRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Devils StayRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5