Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5