Movies
Ratings
64
The WolverineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 0.5
As OneRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0