Movies
Ratings
311
New Year BluesRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Beasts of the Southern WildRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 5.0
MisbehaviorRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5