Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5