Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5