Titles you rated
Iron Lady ChaRated ★ 4.0- There Is a Blue BirdRated ★ 1.0
- The Secret GardenRated ★ 3.5
Queen InsooRated ★ 3.5- Fake FamilyRated ★ 3.5
Dandelion FamilyRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 3.0
Love From TodayRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 1.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0
The Great SeerRated ★ 2.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 3.5- Daddy FishRated ★ 4.0
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.5- Late BlossomRated ★ 5.0
The Thorn BirdsRated ★ 5.0