Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0