Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5