Series
Ratings
14
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
- Orphan BlackRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0