Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
RetreatRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
CureRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The White TigerRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
One Week FriendsRated ★ 2.0