Series
Ratings
173
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
EuphoriaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0