Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0