Movies
Ratings
86
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5