Movies
Ratings
489
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 5.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Ooops! Noah is Gone...Rated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 5.0- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 5.0- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0