Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
PricelessRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5