Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Motel CaliforniaRated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0