Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5- K Food Show 반찬의 나라Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0- Youth FC Hungry ElevenRated ★ 3.5
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0