Series
Ratings
154- Jang Gil SanRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Air CityRated ★ 2.0
Endless LoveRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.5
TemptationRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 1.5
The Princess's ManRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0