Movies
Ratings
67
LucyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 1.0
Thread of LiesRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0