Series
Ratings
24
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0