Movies
Ratings
61
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0