Movies
Ratings
226
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0