Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 1.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0