Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 2.0
- 블리치Rated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.0
The Great WivesRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
GiantRated ★ 1.5- Magical DoReMiRated ★ 2.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0