Movies
Ratings
61
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0- Doctor BongRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5