Movies
Ratings
216
BarbieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0