Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 4.5
Coup de ChanceRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
PygmalionRated ★ 2.5
SomewhereRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5