Titles you rated
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 0.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0