Movies
Ratings
15
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0